• Wybierz markę:

Promocje Alfa Romeo


ABONAMENT

ALFA ROMEO GIULIA

W abonamencie już od 1300 zł netto/m-c
Rata all inclusive

Nowy samochód w firmie na prostych zasadach:

 • wpłata własna 0%
 • 24 lub 36 równych rat abonamentowych
 • limit przebiegu 20 000 lub 40 000 km
 • pakiet serwisowy, opony zimowe, ubezpieczenie w cenie

ALFA ROMEO STELVIO

W abonamencie już od 1650 zł netto/m-c
Rata all inclusive

Nowy samochód w firmie na prostych zasadach:

 • wpłata własna 0%
 • 24 lub 36 równych rat abonamentowych
 • limit przebiegu 20 000 lub 40 000 km
 • pakiet serwisowy, opony zimowe, ubezpieczenie w cenie

 

Program o nazwie FCA Abonament dotyczy nowych samochodów marki Alfa Romeo. Proponowany program skierowany jest zarówno do przedsiębiorców jak i osób prywatnych.

W zakresie usługi znajdują się modele:

 • Alfa Romeo Giulietta
 • Alfa Romeo Giulia
 • Alfa Romeo Stelvio

Operatorem programu FCA Abonament jest firma LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT (POLSKA) SP Z O. O., ul. Postępu 14B, 02-676 Warszawa. Finalna decyzja o możliwości zawarcia umowy zostanie podjęta przez operatora programu po analizie dokumentów dostarczonych przez klienta.

W ramach stałej opłaty miesięcznej, różnej dla każdego modelu FCA i podanej na stronie abonament.alfaromeo.pl oraz określonej w umowie pomiędzy operatorem a klientem, klient użytkuje samochód w okresie 24 lub 36 miesięcy z przebiegami 20 000 – lub 40 000 km rocznie. Wpłata własna klienta wynosi 0%. W ramach stałej opłaty miesięcznej, operator pokrywa koszty związane z rejestracją samochodu, jego ubezpieczeniem (OC/AC/NNW) oraz kosztami związanymi z przeglądami serwisowymi w interwałach czasowych i kilometrowych określonych przez producenta samochodu. Klient jest uprawniony do korzystania z pojazdu na podstawie i zgodnie z umową, w ramach łącznego limitu kilometrów wskazanego w umowie w okresie 24 lub 36 miesięcy. Po okresie 24 lub 36 miesięcy (decyduje umowa miedzy klientem a operatorem) samochód jest zdawany przez klienta operatorowi programu. Usługa kompleksowej obsługi serwisowej operatora dostarczana jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmuje czynności obsługi codziennej pojazdu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły programu dostępne u naszych sprzedawców oraz na stronie internetowej programu.: abonament.alfaromeo.pl. Przesłany materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Niektóre prezentowane na zdjęciach opcje nie stanowią wyposażenia podstawowego i są dostępne wyłącznie za dopłatą.

 

LEASING 100 % NA WSZYSTKIE MODELE !!!

 

Warunki produktu Leasing od 100% (przykład)
 okres 36 miesięcy,
 wpłata własna 20%,
 wykup 1%,
 całkowity koszt leasingu 100%.
 warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych).

Auta dostępne od ręki- kliknij

szczegóły tel. 22 5151120


 

 

 

 

 

Copyright © Dukiewicz 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI
Site by Pure Web
Wybierz markę: