• Wybierz markę:

Usługi

Nie masz czasu – skorzystaj z usługi door to door lub door to door z wynajęciem samochodu zastępczego Koszt odbioru i odstawienia samochodu ze wskazanego miejsca od 100 pln/brutto W przypadku usługi door to door z wynajęciem samochodu zastępczego opłata za usługę nie zostanie pobrana – kilent pokrywa jedynie koszt wynajmu samochodu ( cennik pojazdów w zakładce wypożyczalnia)
NEGOCJUJ CENY USŁUG !!!!!-MOŻE SĄ ATRAKCYJNE ? Są warsztaty. które reklamują się jako „najtańsze”. My nie będziemy używali takich określeń. U nas możesz negocjować cenę usługi oraz części z pracownikiem BOK serwisu.
Przechowalnia opon / kół 100 PLN komplet opon/kół za sezon.
Nie masz czasu – skorzystaj z usługi door to door. Koszt odbioru i odstawienia samochodu ze wskazanego miejsca od 100 pln.
Promocyjne ceny na naprawy modeli Ar 147/156/166/GT. Przykładowe ceny wybranych operacji:
-wymiana rozrządu silnik 1,9 jtd 8v/16v – 300 pln.
-wymiana rozrządu silnik 2,4 jtd – 400 pln.
-wymiana rozrządu silnik T.S.16v (1,4;1,6;1,8) – 300 pln.
-wymiana rozrządu silnik 2,0 ( T.S.; jts) z wymianą paska wałków wyrównoważających – 350 pln.
-wymiana wariatora faz przy wymianie rozrządu -80pln.
-wymiana wahacza górnego przód – 80 pln.
-wymiana wahacza dolnego przód – 90 pln.
-wymiana drążka stabilizatora przód – 300 pln.
-wymiana amortyzatorów przód za kpl. – 180 pln.
-wymiana sprzęgła silnik R4 – 350 pln.
-wymiana sprzęgła silnik R5 i V6 – 500 pln.
Pełna oferta wraz z wyceną po spr. stanu technicznego pojazdu. Naprawy wg. wyboru klienta na oryginalnych częściach lub ich zamiennikach. Przedstawione powyżej ceny są cenami netto należy dodać do nich 23% podatku VAT.
Skontroluj swój pojazd przed wiosną .** 100 PLN**-Kontrola zawieszenia w tym schock tester amortyzatorów, spr. luzów ukł. kierowniczego, skuteczności działania ukł. hamulcowego ( linia diagnostyczna), spr. parametrów płynów eksploatacyjnych oraz ich poziomów, spr. oświetlenia, spr. stanu piór wycieraczek, spr. ew. wycieków oleju i płynów, spr. stanu ukł. wydechowego, spr. ciśnienia kół, spr. stanu akumulatora.
Wymiana opon przy zakupie nowych za symboliczną złotówkę.* 1,23 PLN* – promocja dotyczy wymiany opon przy ich zakupie w cenie katalogowej.
Czysta klimatyzacja – wiosenna promocja Zadbaj o czystość swojego układu klimatyzacji i o swoje zdrowie. Odgrzybienie układu klimatyzacji (ozonowanie) wraz z wymianą filtra przeciwpyłowego w cenie 100 pln plus koszt filtra.
Pakiet wartościowy do wykorzystania przy następnej wizycie. Korzystając z naszych usług serwisowych przy kolejnej wizycie otrzymasz upust od łącznej wartości usługi o wartości 10% zapłaconej należności przy poprzedniej wizycie w naszym ASO. Uwaga!!! Wartość upustu nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Ponadto wartość do zapłaty nie może przekroczyć kosztów zakupu materiałów użytych do naprawy lub przeglądu.
Przegląd powitalny Jeżeli jesteś u nas po raz pierwszy możemy zaoferować Tobie „Przegląd powitalny” – sprawdzenie stanu technicznego pojazdu w cenie 100 pln. Jeżeli w wyniku tego przeglądu stwierdzimy występowanie w nim usterek, a Ty zdecydujesz się na ich usunięcie, wówczas koszt tego przeglądu zostanie zaliczony na poczet tej naprawy, czyli będzie wykonany bezpłatnie.
Copyright © Dukiewicz 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI
Site by Pure Web
Wybierz markę: