• Wybierz markę:

O firmie

Salon Subaru, Alfa Romeo  Fiata i Abartha

Założycielem Dukiewicz Sp.j. jest absolwent Instytutu Transportu Politechniki Warszawskiej Grzegorz Dukiewicz.  Firma jest kontynuacją zakładu prowadzonego przez jego ojca Antoniego Dukiewicza, rzemieślnika, który prowadził swój własny zakład mechaniki pojazdowej od roku 1957. Jego serwis samochodowy był jednym z pierwszych tego typu zakładów na warszawskiej Pradze. Na początku znajdował się przy ul. Grochowskiej a następnie przy ul. Modlińskiej i Płużnickiej.

Początki działalności serwisu Dukiewicz

Początki naszego salonu i serwisu samochodowego sięgają 1980 roku. Wtedy to powstał zakład rzemieślniczy zajmujący się naprawami samochodów wszystkich marek. Siedziba powstałego serwisu mieściła się w tym samym miejscu co dzisiaj, czyli na ul. Jubilerskiej 6.

W 1986 roku, jako pierwsza prywatna firma w Polsce, udało nam się otrzymać autoryzację na wykonywanie napraw samochodów produkcji FSM Bielsko Biała. Był to początek naszej dłuższej współpracy z  Fiat Auto Poland.

W roku 1994 Fiat Auto Poland zaczął tworzyć sieć dealerów. Wtedy też zostaliśmy jednym z pięciu autoryzowanych dealerów Fiata w Warszawie i jedynym, który istnieje w tym samym miejscu do chwili obecnej.

W tym okresie nastąpiło znaczne przyspieszenie rozwoju naszej firmy. Udało nam się zmodernizować naszą główną siedzibę, a w roku 1994 otworzyć nową filię na ul Płowieckiej 22 ( filia istniała aż do 2003 roku i została zamknięta z powodu przebudowy ul. Płowieckiej). W roku 1996 rozszerzyliśmy naszą działalność handlową o markę Alfa Romeo. W chwili obecnej jesteśmy najstarszym dealerem Alfa Romeo w województwie mazowieckim.

W roku 1999 uruchomiliśmy nowy piętrowy salon Fiata i Alfa Romeo, który odznaczał się niezwykle wysokim standardem oraz niebanalną architekturą.

Kolejnym przełomem okazał się rok 2004. Oddaliśmy wtedy do użytku całkowicie nowy, 12-stanowiskowy serwis samochodowy z piętrem zawierającym magazyn dla 60 samochodów.

W roku 2005 spełniliśmy warunki do otrzymania certyfikatu jakości ISO 901-2000 od firmy Decra.

W roku 2006 dodatkowo rozszerzyliśmy jeszcze swoją działalność i zostaliśmy także dealerem prestiżowej japońskiej marki Subaru.

Od roku 2013 jesteśmy jedynym dealerem marki Abarth w Polsce centralnej .

Salon Subaru, Alfa Romeo  Fiata i Abartha

Jako autoryzowany dealer Subaru, Fiata i Alfa Romeo, w ciągu 26 lat działalności sprzedaliśmy przeszło 18 tysięcy samochodów nowych oraz około 4 tysięcy samochodów używanych. Oczywiście prowadzimy także sprzedaż części zamiennych i serwis Subaru, Fiata, Abartha, Jeepa oraz Alfa Romeo.

Byliśmy także sponsorami licznych produkcji filmowych i telewizyjnych m.in. filmów „SHOW”, ”BARWY SZCZĘŚCIA”, „CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ”, „SFORA”, „ZRÓBMY SOBIE WNUKA” czy „PORANEK KOJOTA”.

W celu integracji z naszymi klientami sponsorujemy również imprezy lokalne, takie jak PIKNIK WESOŁA, GÓRASZKA, a wspólnie z FIAT AUTO POLAND przekazaliśmy samochód dla Centrum Zdrowia Dziecka.

  Zapraszam do nas

ja

Copyright © Dukiewicz 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI
Site by Pure Web
Wybierz markę: